DENİZLİ PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ REŞAT ERDOĞAN'IN 10 KASIM MESAJI

Cumhuriyetimiz'in Kurucusu, İstiklâl Savaşı'mızın Başkomutanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sonsuzluğa intikalinin 81. yıl dönümünde kendisini minnet ve rahmetle anıyoruz.
PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ REŞAT ERDOĞAN'IN 10 KASIM MESAJI

    Cumhuriyetimiz'in kuruluşunun 96. yılını geride bıraktığımız bugünlerde, Gazi Mustafa Kemal'in bizlere işaret ettiği, "Muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma" hedefine ulaşmak için İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak var gücümüzle çalışıyoruz.

    Millî ve manevî değerlerini bilen; bilimde, sporda, sanatta,  kültürde var olan ve her türlü yeniliği takip eden bir nesil yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Atatürk'ün "Gençler, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız." sözleri doğrultusunda, yeni nesilleri en iyi şekilde yetiştirmek öncelikli hedefimizdir.

    Bu düşüncelerle cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ile vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

     

      Reşat ERDOĞAN
      Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No83/A Pamukkale Kaymakamlık Binası DENİZLİ - 0.258.4612205 2612285

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.