DENİZLİ PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ REŞAT ERDOĞAN'IN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Binlerce yıllık tarihi boyunca milli egemenliğine tutku ile bağlı milletimizin, istiklal ve istikbal mücadelesinin zaferle taçlanmasının ardından ilan edilen cumhuriyetimizin 96.yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşku ile kutluyoruz.
PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ REŞAT ERDOĞAN'IN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Milli Eğitim ailesi olarak, 96 yıl önce birlik berberlik ruhu ile son derece sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz Cumhuriyetimizin değerlerini yeni nesillere aktarmak üzere yılmadan çalışacağız. Genlerimizde bulunan başarma azmi ve iradesi ile Kurtuluş Savaşı'nda ecdadımız vatanını işgal etmek isteyen güçlere karşı onurlu bir varoluş mücadelesi verdi. Bugün bambaşka bir mücadele dönemi başladı.  

Evlatlarımızı, aklın ve bilimin üstünlüğünü benimseyen, sanata duyarlı, sağlıklı yaşamayı ve sporu yaşam tarzı haline getiren, iyiliğin ve şefkatin gücüne inanan, insan haklarına saygılı, azimle çalışan, milli ve manevi değerleri her şeyin üzerinde tutan, yarının dünyasına şekil verecek bireyler olarak yetiştirme azmindeyiz.

Şanlı mazimizden aldığımız güçle, muasır medeniyetler seviyesinin çok üstünde olmayı hedeflediğimiz bir geleceğe doğru kararlılıkla ilerlerken, emanetçisi olduğumuz mirası bizden sonrakilere teslim edeceğiz. Ay yıldızlı bayrağımızı ilelebet dalgalandıracağız.

Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi, istiklal ve istikbal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmetle, minnetle yad ediyorum. bu toprakların vatanımız olması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan aziz şehitlerimize ve gazilerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun... 


Reşat ERDOĞAN

Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No83/A Pamukkale Kaymakamlık Binası DENİZLİ - 0.258.4612205 2612285

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.