DENİZLİ PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pamukkale Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde 2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Usta Öğretici Başvuruları

Pamukkale Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde 2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Usta Öğretici Başvuruları


T.C.

PAMUKKALE KAYMAKAMLIĞI

Pamukkale Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü

 

Pamukkale Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır. Başvuru işlemleri 03.09.2018 – 21.09.2018 tarihleri arasında Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile Müdürlüğümüze yapılacaktır.


Açıklamalar

1. Başvuru belgelerinin; en üstte başvuru formu olmak üzere telli mavi dosya içerisinde düzenli bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Düzensiz, eksik belgeli ve Pamukkale Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne (Denizli Lisesi Bahçesi) şahsen yapılmayan başvurular teslim alınmayacaktır.

2.  Ücretli usta öğretici görevlendirmelerinde aranacak genel şartlar şunlardır:

a) Görev alacağı kursun öğretim programında belirtilen eğitici şartını taşımak.

b) Türk vatandaşı olmak.

c) 18 yaşını doldurmuş olmak.

ç) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

d) 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

e) Askerlikle ilişiği bulunmamak.

f) Sağlık durumu yönünden görevini yapmasına engel bir durumu olmamak.

3. Kurumumuzdan ya da buraya tıklayarak  temin edebileceğiniz başvuru form dilekçesinin dikkatle incelenerek gerekli evrakların başvuruya eklenmesi gerekmektedir.

4. Her branş kendi içerisinde değerlendirileceğinden başvuru yapılacak branşlar için ayrı ayrı dosya oluşturulması gerekmektedir.

5. Aşağıdaki Ek-2 "Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna" esas belgelerden başvuru sahibine ait olanların fotokopilerinin dosyaya eklenmesi; asıllarının da başvuru sırasında ilgilinin yanında bulunması gerekmektedir.

28-08-2018

 

 Not: Önceki yıllarda başvuruda bulunmuş ücretli usta öğreticilerin başvurularını yenilemeleri gerekmektedir.

15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No83/A Pamukkale Kaymakamlık Binası DENİZLİ - 0.258.4612205 2612285

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.