DENİZLİ PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ANAOKULLARI YILSONU DEĞERLENDİRMESİ

İLÇEMİZ ANAOKULLARI YILSONU DEĞERLENDİRMESİ

üdürlüğümüze bağlı Anaokullarının yılsonu değerlendirme toplantısı 21.06.2019 Cuma günü İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Ayşe ERDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat ERDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nihal ŞİMŞEK ve Bağımsız Anaokulları Müdürlerinin katılımları ile Ahmet Çalışkan Anaokulunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat ERDOĞAN Anaokullarımızın çalışmalarından memnuniyet duyduklarını belirterek tüm müdürlerimiz ve çalışanlarına teşekkür etti.

İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Ayşe ERDOĞAN toplantıya katılmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, toplum sağlığı halinde bilgiler vererek, çocuklarımızın sağlığı konusunda üzerlerine düşen her türlü görevi severek yapmaya hazır olduklarını belirtti. Diyetisyen ve Gelişim Uzmanları çocukların yemek yeme alışkanlıkları ve gelişimleri hakkında kısa bilgiler verdiler. Okul Öncesinde tıbbi tanımlamaya ihtiyacı bulunan veya tanımlaması yapılmış öğrencilerde, İlçe Toplum Sağlığı Müdürlüğü ile ilgili okul ve öğrenci velilerinin işbirliği yapılabilmesi için gerekli çalışmaların başlatılması gerektiği konuşuldu. 

Okul Müdürleri ile fikir alışverişinde bulundukları toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

21-06-201921-06-201921-06-2019

15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No83/A Pamukkale Kaymakamlık Binası DENİZLİ - 0.258.4612205 2612285

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.