DENİZLİ PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Mesajı

2016-2017 Eğitim ve öğretim yılına yepyeni umutlar içerisinde büyük bir heyecanla bugün başlıyoruz.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım.

Yarınlara emanet edeceğimiz öğrencilerimizi sevgiyle kucaklayınız. Onları değerli iyi birer insan olarak görünüz. Geleceğe en iyi şekilde hazırlayacağınızı inanıyorum ve güveniyorum. Sizlerden hoşgörülü bir şekilde planlı çalışma gayret ve başarılar bekliyorum.

Sevgili Öğrenciler.

Öğretmenlerinizin bilgi anlatımlarını yönlendirmelerini iyi değerlendiriniz. Saygı ve sevgi temelini aranızda mutlaka kurunuz. Takdir edilecek berer hedefiniz olsun. Hedefinizi ulaşmada gayretli birer öğrenci olarak başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim.

Saygı Değer Veliler.

Sizlerle bizler büyük bir aileyiz. Çocuklarınız aynı zamanda bizlerinde çocuklarıdır. Birbirimize güvenelim. Biz çocuklarınızın kendisine, ailesine, vatanını milletini seven, Atatürk ve Cumhuriyetimizin ilkeleri doğrultusunda yetişmelerini sağlayan ve koruma azim ve cesaretine sahip birer nesil olrak yarınlara hazırlayacağımızdan emin olunuz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2016-2017 eğitim öğretim yılının İlçemiz ve Ülkemiz için hayırlı ve başarılı olmasını diler saygı ve selamlarımı sunarım.

Reşat ERDOĞAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No83/A Pamukkale Kaymakamlık Binası DENİZLİ - 0.258.4612205 2612285

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.