DENİZLİ PAMUKKALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM YILI SONU MESAJI

Öğenci, Öğretmen ve velilerimiz için yorucu, yoğun vede son derece başarılı geçen bir eğitim  yılının ardından karnelerimizi alarak heyecanla beklediğimiz 2015- 2016 eğitim öğretim yılını geride bırakarak tatil yapmaya hak kazandığınızı  düşünüyor , hepinize sağlıklı ve başarılı bir tatil geçirmenizi diliyorum.  
EĞİTİM YILI SONU MESAJI

Sevgili öğrencilerim; sizler bizim en değerli varlıklarımız baş tacımızsınız. Başarılarınız ne olursa olsun sizlerin herzaman yanınızdayız. Öğretmenleriniz sizlere karnenizdeki notlar ile derslerinizde gösterdiğiniz başarılara dayalı olarak değerlendirdiler. Yüksek veya düşük notlar verdiler. Başarılı olmak için hiçbir zaman geç değildir. Düşük notlar sizi daha fazla çalışmaya yönelik bir mesajdır. Tatilde dinleniniz ve bol bol kitap okuyunuz.

Saygıdeğer meslektaşlarım ve kıymetli veliler, öğrencilerimizin en iyi şekilde yetiştirilmeleri için göstermiş olduğunuz üstün gayret ve çabalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Şüphesiz sizler yoğun geçen bir dönemin ardıdan  şimdide öğrenciler ile birlikte dinlenme zamanınızdır.

Öğrenci, veli ve öğretmenlerimize sağlıklı, mutlulkla dolu iyi bir tatil diliyorum.

Reşat ERDOĞAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

15 Mayıs Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No83/A Pamukkale Kaymakamlık Binası DENİZLİ - 0.258.4612205 2612285

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.